Do góry

 HiEnergy i WISDOM – nowa jakość mieszkaniowych systemów magazynowania energii od Hiconics
9 marca 2023

HiEnergy i WISDOM – nowa jakość mieszkaniowych systemów magazynowania energii od Hiconics

Integracja i współpraca między regionami

Integracja i współpraca między regionami, szczególnie w okresach kryzysowych, takich jak wojna w Ukrainie, daje większe szanse na osiągnięcie zamierzonych celów. Uczestnicy sesji plenarnej „Polityka spójności a kierunki rozwoju współczesnych regionów” odbywającej się podczas VIII Europejskiego Kongresu Samorządów podkreślali, że współpraca między regionami jest nieodzownym elementem powodzenia i przyczynia się do ułatwienia realizacji długoterminowych strategii.

Przedstawienie produktów Hiconics

FOSHAN, Chiny, 9 marca 2023 r. /PRNewswire/ — Firma Hiconics, ekologiczna marka należąca do Midea Industrial Technology, zaprezentowała swoje produkty z zakresu domowych magazynów energii z serii MINERGY, HiEnergy i WISDOM na targach ENEX, które odbyły się w Kielcach 8 marca 2023 r. Na wystawie zaprezentowano trójfazowe i jednofazowe rozwiązania nowej generacji domowych magazynów energii Hiconics z serii HiEnergy. Produkty z tej serii wyróżniają się wyjątkowo wysoką wydajnością, łatwością instalacji oraz długim okresem eksploatacji.

Korzyści wynikające z wykorzystywania produktów Hiconics:

 • Stabilne i bezpieczne dostawy energii
 • Uzyskanie dodatkowych zysków z działalności magazynowej
 • Kontrola nad ochroną środowiska
 • Optymalizacja kosztów

Firma Hiconics wprowadza innowacyjne rozwiązania, które można wykorzystać w celu usprawnienia systemu zaopatrzenia w energię i zmniejszenia emisji gazów cieplarnianych.

Bezpieczeństwo i wydajność produktów Hiconics

 • ESS HiEnergy – technologia szybkiego łączenia „Legos” i przełomowa funkcja aerozolu w akumulatorach, aby uniknąć potencjalnego ryzyka związanego z tradycyjnym łączeniem przewodów i zapobiec pożarom.
 • MINERGY – kompleksowe rozwiązanie produktów cechujące się niskim poziomem hałasu i wysoką wydajnością.
 • WISDOM – rozwiązanie dzielone produktów spełniające potrzeby magazynowania energii w zakresie 6,9-69 kWh poprzez zróżnicowane połączenia, takie jak złącza DC, AC i hybrydowe.

Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych technologii i produktów, firma Hiconics zapewnia bezpieczne i wydajne rozwiązania dla gospodarstw domowych. Produkty te pozwalają na elastyczne wykorzystanie energii elektrycznej w różnych scenariuszach i są w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym potrzebom energii. Stała współpraca z naszymi klientami i wykorzystanie najnowszych technologii pozwala nam zapewnić innowacyjne i bezpieczne rozwiązania dla gospodarstw domowych.

Użyteczne produkty Midea Hiconics

Produkty Midea Hiconics oferują wiele korzyści dla użytkowników domowych. Następujące technologie są szczególnie użyteczne:

 • Inwertery DC – konwertery prądu stałego w prąd zmienny, które są szeroko stosowane w systemach magazynowania energii, są opracowywane z myślą o aplikacjach w obiektach mieszkalnych, takich jak baterie słoneczne, systemy magazynowania energii i akumulatory.
 • Baterie słoneczne – zapewniają trwałą i przyjazną dla środowiska energię dla domu i jego urządzeń.
 • Pompy ciepła – wykorzystują energię odnawialną do ogrzewania i chłodzenia domu, dzięki czemu są wysoce energooszczędne.
 • Systemy ogrzewania – zapewniają kontrolowane i trwałe ogrzewanie domu z minimalnym zużyciem energii.

Z wykorzystaniem produktów Midea Hiconics, użytkownicy domowi mogą wyraźnie zwiększyć efektywność energetyczną swojego domu i znacznie zmniejszyć swoje rachunki za energię. Można również oczekiwać, że produkty Midea Hiconics będą miały coraz większy wpływ na rozwój ekologicznej społeczności, poprzez zwiększenie dostępu do bezpiecznej i efektywnej energii.

Dołączając do wysiłków w dziedzinie ochrony środowiska, firmy Midea i Hiconics zobowiązały się do ciągłego rozwijania technologii ekologicznych produktów, aby zapewnić ludziom zrównoważone, niskoemisyjne i przyjazne dla środowiska życie.


Informacja dystrybuowana przez: pap-mediaroom.pl

Prev Post

Nowy tytuł: Tigo Energy Prezentuje Zintegrowane Rozwiązanie Solar-Plus-Storage dla Rynku Polskiego na ENEX

Next Post

Nowa obwodnica Opatowa – zapowiedź lepszej przyszłości transportu w regionie

post-bars

Może Ci się spodoba

Wykorzystujemy pliki cookies.    Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies
AKCEPTUJĘ