Do góry

 Podczas Targów ENEX Nowa Energia Tigo Energy zaprezentuje instalatorom systemów fotowoltaicznych możliwości platformy Energy Intelligence
17 lutego 2022

Podczas Targów ENEX Nowa Energia Tigo Energy zaprezentuje instalatorom systemów fotowoltaicznych możliwości platformy Energy Intelligence

MONTEVARCHI, Włochy –(BUSINESS WIRE)– Tigo Energy, Inc., światowy lider przemysłu energii słonecznej w produkcji usprawniających wydajność modułów fotowoltaicznych urządzeń Flex MLPE (ang. Module Level Power Electronics), ogłosił dziś, że spółka weźmie udział najbliższych targach ENEX Nowa Energia, które obywać się będą w Kielcach. Przedstawiciele Tigo zaprezentują portfolio obejmujące produkowane przez spółkę urządzenia TS4 Flex MLPE, w tym optymalizator TS4-A-O kompatybilny ze wszystkimi modułami fotowoltaicznymi o mocy do 700 Wp; TS4-A-2F – najtańsze w swojej klasie urządzenie gwarantujące awaryjne wyłączenie modułów i zabezpieczenie przed porażeniem prądem przeznaczone dla komercyjnych i przemysłowych instalacji fotowoltaicznych; oraz platformę programową Tigo Energy Intelligence (EI), najpotężniejsze rozwiązanie do monitorowania i zarządzania instalacjami fotowoltaicznymi o najwyższej mocy.

„Jesteśmy podekscytowani faktem, że Tigo będzie towarzyszyć nam na naszym stoisku podczas tegorocznych Targów ENEX. Planujemy również odbycie wielu produktywnych spotkań z klientami – powiedział Robert Borko, dyrektor działu zakupów Soltec. – Wspólny udział w targach jest zwieńczeniem niezwykle owocnej, długoletniej współpracy, w czasie której udało nam się zyskać zaufanie naszych klientów. Teraz, gdy nasze stanowisko wystawiennicze wzbogaci się o produkty będące efektem ponad 15-letniego doświadczenia Tigo, nasi klienci będą mieli okazję porozmawiać o wysokiej jakości optymalizatorach znajdujących się w ofercie Soltec bezpośrednio z przedstawicielami Tigo”.

„Rynek energii słonecznej w Polsce zaczyna być widoczny na tle pozostałych europejskich gigantów w dziedzinie fotowoltaiki, a Soltec jest głównym podmiotem przecierającym szlaki – powiedział Mirko Bindi, wiceprezes Tigo Energy ds. sprzedaży w regionie EMEA i Europie Środkowej. – Mamy nadzieję, że uda nam się kolejny raz osobiście spotkać z naszymi obecnymi klientami, a także zaprezentować szeroką gamę naszych nowych produktów potencjalnym nowym odbiorcom. Nasza obecność na stanowisku wystawienniczym Soltec podczas Targów ENEX to efekt współpracy ze wspaniałymi partnerami, a także okazja do zademonstrowania polskim instalatorom systemów fotowoltaicznych rozwiązania przeznaczonego do monitorowania instalacji słonecznych o wysokiej mocy, które pozwoli im zmniejszyć koszty eksploatacji i obsługi, ale też zmaksymalizować wydajność”.

Aby uzyskać więcej informacji na temat rozwiązań Tigo Flex MLPE oraz platformy monitorującej Tigo Energy Intelligence, zapraszamy do odwiedzenia stoiska Tigo podczas Targów ENEX Nowa Energia (Targi Kielce, Polska, pawilon E, stoisko 67) w dniach 23 lutego, środa, do czwartku 24 lutego 2022 r. Aby skontaktować się z zespołem Tigo przed Targami, prosimy o skorzystanie z tego linku.

Tigo Energy

Tigo Energy to światowy lider w produkcji urządzeń Flex MLPE (ang. Module Level Power Electronics) oferujący innowacyjne rozwiązania poprawiające wydajność produkcji energii słonecznej, obniżające koszty eksploatacji i znacząco zwiększające poziom bezpieczeństwa systemów opartych na energii słonecznej. Platforma Tigo TS4 pozwala na zmaksymalizowanie korzyści płynących z korzystania z energii słonecznej i oferuje klientom najbardziej skalowalne, wszechstronne i niezawodne z rozwiązań dostępnych spośród gamy urządzeń MLPE. Tigo powstało w Dolinie Krzemowej w 2007 r. w celu przyspieszenia tempa upowszechnienia energii słonecznej na świecie. Systemy Tigo pracują na siedmiu kontynentach i codziennie produkują gigawaty godzin niezawodnej, czystej, cenowo przystępnej i bezpiecznej energii słonecznej. Światowy zespół Tigo nieustannie pracuje nad tworzeniem najlepszych na świecie urządzeń MLPE po to, by coraz większe rzesze odbiorców mogły czerpać z korzyści, jakie oferuje energia słoneczna. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.tigoenergy.com.

Galeria zdjęć/materiałów multimedialnych dostępna jest na stronie: https://www.businesswire.com/news/home/52580665/en

Źródło: Tigo

KONTAKT:

Gilberto Lembo

Dyrektor Tigo Energy ds. Marketingu Europejskiego

e-mail: marketing@tigoenergy.com

Źródło informacji: Business Wire

Oficjalną, obowiązującą wersję niniejszego zawiadomienia stanowi tekst oryginalny sporządzony w języku źródłowym. Tekst tłumaczenia służy wyłącznie celom orientacyjnym, został sporządzony wyłącznie dla celów ułatwienia zrozumienia zawiadomienia i należy interpretować go w odniesieniu do tekstu źródłowego, który jest jedyną wersją mającą skutki prawne.

 


Źródło dystrybucji: pap-mediaroom.pl

Prev Post

Komunikat KNF

Next Post

Polregio – ponad 120 tys. uchodźców przewiezionych w 3 tygodnie

post-bars

Może Ci się spodoba

Wykorzystujemy pliki cookies.    Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies
AKCEPTUJĘ