Do góry

 Nowe możliwości dla WarMagNET: Prosta Giełda S.A. wchodzi do gry
24 kwietnia 2023

Nowe możliwości dla WarMagNET: Prosta Giełda S.A. wchodzi do gry

Uczestnicy Szczytu Klimatycznego TOGETAIR zaznaczyli, że choć postęp technologiczny i cyfryzacja globalna zapewniły wiele korzyści, należy zrównoważyć ten pozytywny wpływ, aby uniknąć szkód wywołanych przez zmiany klimatyczne. Dlatego też konieczne jest wprowadzenie odpowiednich regulacji, które pomogą temu zapobiec.

WarMagNET (https://warmagnet.pl) to nowoczesne rozwiązanie pozwalające na przeprowadzanie bezpiecznych ćwiczeń strzeleckich w warunkach polowych. System umożliwia precyzyjne definiowanie stref trafienia oraz ilości obrażeń jakie ma zadać przeciwnik. Innowacyjna technologia łącząca sztuczną inteligencję z analizą obrazu w czasie rzeczywistym zapewnia realistyczne ćwiczenia bojowe i niezrównaną jakość symulacji.

Chociaż może to brzmieć przytłaczająco, przyjrzyjmy się bliżej tej wyjątkowej przygodzie, w której bronie zarządzane są przez AI, które nie stanowi żadnego zagrożenia dla osób biorących udział w starciu.

Współczesny świat niesie ze sobą coraz większe ryzyko. Dlatego też Mirosław Januszewski, prezes Prostej Giełdy, uważa, że jedynie nadzieja, że nigdy nie będziemy musieli używać broni, może okazać się za mała. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, firma postanowiła przejąć rozwój systemu symulacyjnego WarMagNET, który wykorzystuje sztuczną inteligencję, tworząc bardzo realistyczne doświadczenia.

Spółka planuje teraz skoncentrować się na budowie systemu oraz dystrybucji oprogramowania i sprzętu. Firma rozszerzy ofertę o wertykalne poligony WarMagNET, aby zaspokoić potrzeby klientów z różnych środowisk. Umożliwi to symulację przeciwnika, zaawansowane treningi strzeleckie oraz szkolenia wojskowe i kryzysowe.

WarMagNET oferuje także wyjątkowe możliwości dla firm, które chcą zorganizować wyjazd integracyjny lub spędzić czas z przyjaciółmi. Spółka udostępnia specjalny poligon w Piaskach Duchownych, aby każdy mógł dokładnie sprawdzić wszystkie funkcjonalności systemu przed dokonaniem zakupu.

WarMagNET to zaawansowany system oparty na sztucznej inteligencji, który umożliwia uczestnikom nie tylko dostosowanie parametrów broni, ale także kontrolę nad rodzajem amunicji i odrzutem przy wystrzale. Uczestnicy są wyposażeni w opaski na rękę, które dają im wiedzę o tym, że zostali ranni i informują o ich obrażeniach. Bezkompromisowy zasięg strzału wynosi aż 2000 metrów, przy jednoczesnym zachowaniu precyzji na poziomie nawet 2 cm.

Po zakończeniu symulacji system udostępnia wszelkie dane i statystyki dotyczące całego przebiegu symulacji. Użytkownik może zapoznać się z ilościami użytej amunicji, sprawdzić obrażenia oraz wiele innych użytecznych informacji, takich jak celność, prędkość i puls uczestników. To pozwoli określić, jak dobrze radzą sobie ze stresem na polu walki.

Prosta Giełda S.A., która 11 kwietnia zadebiutowała na NewConnect, wchodzi teraz na rynek militariów dzięki swojej najnowszej marce – WarMagNET. Firma, która dotąd skupiała się na produkcji i modernizacji systemów informatycznych, przyjmuje wyzwania związane z produkcją zaawansowanych technologicznie sprzętów i systemów militarnych.

Mamy przyjemność zaprosić Państwa na Targi MSPO 2023, gdzie zaprezentujemy system WarMagNET 2.0. Odbędą się one w dniach 05.09.2023 – 08.09.2023 w Targach Kielce i będzie to doskonała okazja do zobaczenia naszych najnowszych produktów.


Wiadomości dystrybuowane przez: pap-mediaroom.pl

Prev Post

Efektywność energetyczna jako szansa biznesowa dla branży gazowniczej

Next Post

Praca na stanowisku: Specjalista ds. reklamy produktów i usług Praca Zdalna (Jędrzejów)

post-bars

Może Ci się spodoba

Wykorzystujemy pliki cookies.    Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies
AKCEPTUJĘ